RuyaTabiri.gen.tr

Ana sayfa » » Rüyada Su Birikintisi Görmek

Rüyada Su Birikintisi Görmek

Rüyada su birikintisi görmek ne anlama gelir? Rüyada çamurlu su birikintisi görmek, rüyada su görmek, rüyada su birikintisi görmek psikolojik yorumu neye yorumlanır?

Rüyada su birikintisi görmek

Rüyada su birikintisi görmek ne anlama gelir? Rüyada su birikintisi görmek neye yorumlanır?Rüyada su birikintisi görmek, kişinin manevi anlamda kendisini geliştirmeye çalıştığını ve bu mevzuda girişimlerde bulunduğunu, ancak İslami açıdan bireyin daha oldukca ibadete ve Allah’a yönelmesi gerektiğinin altını çizen bir rüyadır. Ruhsal açıdan da zayıf olunduğuna ve yardıma ihtiyaç duyulduğuna da tabir olunur. Rüyada pak su birikintisi görmek çoğu zaman gelecek güzel günleri işaret eder sadece bu rüya bireyin kendi yaşamı ile ilgili risk alması gerektiği konusunda da uyarıda bulunur. Bazen de risk almadığı için karşısına çıkan fırsatları kaçıran kimseleri temsil eder.

1

Rüyada çamurlu su birikintisi görmek

Rüyada çamurlu su birikintisi görmek ne anlama gelir? Rüyada çamurlu su birikintisi görmek neye yorumlanır?Kişinin tüm hayatını olumsuz halde etkileyecek gelişmelere işaret eder. Çamurlu su kişiye atılacak iftiraların altında kalınacağına, devletle ve mahkemelerle başının derde gireceğine, hatta bir tutukluluğun da söz mevzusu olabileceğine delalet eder. Rüya sahibinin ailesinin de kötü sözler nedeni ile huzurunun kaçacağı ve uzun sürecek sıkıntılı bir dönem koymak zorunda kalacaklarını simgeler. Çamurlu su görmek bireyin hayatı üzerinde oluşacak olan baskıların artacağına, çalıştığı iş yerinde zulüm ve haksızlığa maruz kalacağına, çevresindeki kişilerle pek çok sözlü münakaşa içine gireceği şeklinde de yorumlanmaktadır.

1

Rüyada su görmek

Rüyada su görmek ne anlama gelir? Rüyada su görmek neye yorumlanır?Rüya sahibinin gönlüne göre, sevdikleri ile beraber güzel bir yaşam geçireceğine yorumlanır. Rızkın ve kazancın bol olacağına ve ev, araba yahut arsa benzer biçimde mallara haiz olunacağına da delalet eden rüya, esenlik mevzusunda da iyi gelişmelere ve uzun bir ömre tabir edilir. Rüyada pak su hayırlara yorumlanırken, kirli veya çamurlu su ise başa gelecek sorun ve belalara dikkat çeker. Eğer kişi rüyasında pak bir suda yıkanıp çıkarsa hastalığı şifa bulur. Temiz ama sıcak bir su içen şahıs ise hastalık sahibi olur.

1

Rüyada su birikintisi görmek psikolojik yorumu

Rüyada su birikintisi görmek psikolojik yorumu ne anlama gelir? Rüyada su birikintisi görmek psikolojik yorumu neye yorumlanır?Boşa giden hayaller ve üzüntü neticesinde görülen riyalardan biridir. Kişinin tüm isteklerinin olumsuz sonuçlanması ve giderek hayata dair umudunun da azalması benzer biçimde yorumlanabilir. Su birikintisi bazen de ufak şeylerden sevinçli olmaya çabalamanın bir sonucudur.

1

Kaynak: rüyada su birikintisi görmek


Bu rüya tabirini paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Copyright © RuyaTabiri.gen.tr - 2022