RuyaTabiri.gen.tr

Ana sayfa » » Rüyada Saçlarının Dökülmesi

Rüyada Saçlarının Dökülmesi

Rüyada saçlarının dökülmesi ne anlama gelir? Rüyada vücuttaki tüylerin dökülmesi, rüyada dökülen tüylerin tekrar çıkması, rüyada saçların dökülmesinin psikolojik tabiri neye yorumlanır?

Rüyada saçlarının dökülmesi

Rüyada saçlarının dökülmesi ne anlama gelir? Rüyada saçlarının dökülmesi neye yorumlanır?Rüyada saçlarının dökülmesi, çoğu zaman iyiye yorumlanmaz. Rüyalarda insan bedeninde rastlanan fazlalıklar çoğu zaman hayra ve iyiliğe yorumlanmaktadır. Mesela saçların uzaması bereket ve bollukken saçların döküldüğünü görmek ise çoğu zaman zarara uğrama yada bir belanın başa gelmesi anlamlarına gelmektedir. Rüyasında birden saçlarının döküldüğünü kabul eden şahıs asla beklemediği bir haber alır. Bu rüya size ulaşacak üzücü bir hadise anlamlarına da gelmektedir. Saçlarının tamamının döküldüğünü gören şahıs ya rahmete ulaşır ve sıkıntılarından kurtulur ya da bu rüya maddi kayıplara, bireyin elinden çıkacak malına ve mülküne işarettir. Rüyasında saçlarının bir tutamının döküldüğünü görmek ise geçici bir bela yada sıkıntıdır.

1

Rüyada vücuttaki tüylerin dökülmesi

Rüyada vücuttaki tüylerin dökülmesi ne anlama gelir? Rüyada vücuttaki tüylerin dökülmesi neye yorumlanır?Rüyada genital bölgedeki veya koltuk altındaki tüylerin dökülmesi hayırlıdır. Bu rüya genellikle sıkıntı ve üzüntülerden kurtulma, şansın açılması, dünyevi zenginlik ve maddi kazanç anlamlarına gelir. Yüzdeki tüylerin dökülmesi iyi değildir. Bu rüyayı bulan kimse, ağzı ile bir günah işler; yani ya dedikodu eder ya da masum birisine fena bir laf ulaştırır. Kaşların dökülmesi, zinaya bakma anlamına gelirken; bacaktaki tüylerin dökülmesi yorgunluğa yada yolculuğa işarettir. Rüyada bedenindeki tüm tüylerin döküldüğünü kabul eden kişinin bu rüyası iyi değildir. Bazı sıkıntıların ve meşakkatli işlerin habercisidir.

1

Rüyada dökülen tüylerin tekrar çıkması

Rüyada dökülen tüylerin tekrar çıkması ne anlama gelir? Rüyada dökülen tüylerin tekrar çıkması neye yorumlanır?Rüyasında vücudunda dökülen tüylerin yine çıktığını bulan şahıs, beklenmedik sevinçler yaşar ve mutlu olacağı bir dönem geçirir. Bu rüya umut kesilen yerden gelecek hayırlı habere, fakirlikten kurtulup zenginleşmeye, mal elde etmeye, bütün sıkıntılardan kurtulmaya ve isteklerin kabulüne işaret eder.

1

Rüyada saçların dökülmesinin psikolojik tabiri

Rüyada saçların dökülmesinin psikolojik tabiri ne anlama gelir? Rüyada saçların dökülmesinin psikolojik tabiri neye yorumlanır?Rüyada saçları dökülen şahıs gerçek hayatında birtakım sıkıntılar yaşamaktadır. Çünkü bu şekilde rüyalar çoğu zaman iç dünyanızdaki buhranları, kafanızı taktığınız mevzuları ve çektiğiniz üzüntüleri yansıtmaktadır.

1

Kaynak: rüyada saçlarının dökülmesi


Bu rüya tabirini paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Copyright © RuyaTabiri.gen.tr - 2022