RuyaTabiri.gen.tr

Ana sayfa » » Rüyada Palto Görmek

Rüyada Palto Görmek

Rüyada palto görmek ne anlama gelir? Rüyada palto giymek, rüyada siyah palto görmek, rüyada beyaz palto görmek, rüyada palto hediye almak, rüyada palto satın almak neye yorumlanır?

Rüyada palto görmek

Rüyada palto görmek ne anlama gelir? Rüyada palto görmek neye yorumlanır?



Rüyada palto görmek, yarınların gün ışığı ve güzel, geleceğin parlak, şansın ve kısmetin de oldukca açık olacağına işaret eder. Rüya sahibinin hayatından yana yüzünün güleceği, hayallerinin, dileklerinin ve dualarının kabul olacağı, iyi olmaz denilen hastalıklarının iyileşeceği, kapanmaz denen gönül yaralarının kapanacağı, işlerinin yoluna gireceği, bereketin, bolluğun ve nurun üzerine yağacağı şeklinde tabir edilir.

1

Rüyada palto giymek

Rüyada palto giymek ne anlama gelir? Rüyada palto giymek neye yorumlanır?



Rüyada palto giydiğini görmek, rüya sahibinin zor günlerinde yanında olup gözyaşını silen, güzel günlerinden de kendisiyle beraber şen kahkahalar atan, cefakâr, özverili, iyi kalpli, merhametli ve geniş yürekli bir kişinin varlığı ile açıklanır. Bu kimse rüya sahibinin can yoldaşıdır ve vazgeçemediğidir diye yorumlanır.

1

Rüyada siyah palto görmek

Rüyada siyah palto görmek ne anlama gelir? Rüyada siyah palto görmek neye yorumlanır?



Rüya sahibinin üstünden elini çekmeyen, kendisi için hayır dualarını esirgemeyen, kendisi için gerek maddi gerek tinsel tüm imkânlarını seferber edip, adeta rüya sahibi için yaşayan bir aile büyüğünün olduğu gibi anlatılır.

1

Rüyada beyaz palto görmek

Rüyada beyaz palto görmek ne anlama gelir? Rüyada beyaz palto görmek neye yorumlanır?



Rüyada beyaz palto bulan kişi, bir kimsenin rızası ve yardımı ile o kişinin malından, parasından ya da makamından faydalanarak, geçim sıkıntısından kurtulacak, hasılat elde edecek ve zor günlerini atlatmış olacak demektir.

1

Rüyada palto hediye almak

Rüyada palto hediye almak ne anlama gelir? Rüyada palto hediye almak neye yorumlanır?



Rüyada palto hediye almak, rüya sahibinin karşısına gülüşünden, bakışından veya konuşmasından etkileneceği bir kimsenin çıkacağına bu kişi ile yakınlaşmak ve ona gönlünü açmak için elinden gelen her şeyi yapacağına yorulur.

1

Rüyada palto satın almak

Rüyada palto satın almak ne anlama gelir? Rüyada palto satın almak neye yorumlanır?



Rüyada yeni bir palto satın aldığını bulan kişi bir kişiye gönül koyacak kısaca ona kırılacak ve küsecek anlama gelir.Rüya sahibinin yere nazaran sığdırmadığı bir kişiye alınganlık edip, ona kırılacağına ama durumu belli etmemek için elinden geleni yapacağına ve hiç bir şey olmamış benzer biçimde davranacağına delalet eder.

1

Kaynak: rüyada palto görmek


Bu rüya tabirini paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Copyright © RuyaTabiri.gen.tr - 2022