RuyaTabiri.gen.tr

Ana sayfa » » Rüyada Melek Görmek

Rüyada Melek Görmek

Rüyada melek görmek ne anlama gelir? Rüyada melek olup uçmak, rüyada melek figürü görmek, rüyada melek kolye görmek neye yorumlanır?

Rüyada melek görmek

Rüyada melek görmek ne anlama gelir? Rüyada melek görmek neye yorumlanır?Rüyada melek görmek saf, katıksız, plansız, hesapsız ve çıkarsız olmaya işaret eder. Rüyasında melek kabul eden şahıs yaşamı boyunca kötülüğün ne demek bulunduğunu bilmeyecek ve bir an olsun aklından birine fenalık yapmak yahut zarar vermek geçmeyecek anlama gelir. Rüya sahibi hayırlar ve nurlar içinde olacak, yüzü güleç, kalbi de pamuk kadar yumuşak olacak diye tabir edilir.

Rüyada melek kabul eden kişi hayatın hep iyi taraflarını görecek bu sayede de iyi şeylerle karşılaşacak ve mutlu bir hayat sürecek diye yorumlanır. Bu kişi yeryüzünde iyi olan ne var ise ne olursa olsun tadına varacak ve sevinçli olmanın zevkinden bol bol nasiplenecektir. Rüyasında melek kabul eden kişinin çevresinden hayırlı, güzel ve kendisini yücelten laflar işiteceği gibi yorumlanır.

1

Rüyada melek olup uçmak

Rüyada melek olup uçmak ne anlama gelir? Rüyada melek olup uçmak neye yorumlanır?Rüyasında bir melek olup gökyüzüne uçtuğunu bulan şahıs, dünya yaşamını da ahiret hayatını da reel bir mümin şeklinde yaşayarak geçirecek, rüya sahibinin Allah’ın her türlü mükâfatına ulaşma mutluluğuna ve şerefine nail olacağı anlamına gelir.

1

Rüyada melek figürü görmek

Rüyada melek figürü görmek ne anlama gelir? Rüyada melek figürü görmek neye yorumlanır?Rüya sahibinin temiz hayallerine ve dualarına delalet eder. Rüya sahibi Allah’a el açıp en hayırlı duaları edip, en güzel dilekleri tutacak diye tabir edilir.

1

Rüyada melek kolye görmek

Rüyada melek kolye görmek ne anlama gelir? Rüyada melek kolye görmek neye yorumlanır?Rüyada melek kolye görmek samimi duygulara işaret ederken, ferdin imanı tam bir insan olduğuna da delalet eder.

Rüyada Melek Dövmesi Görmek

Rüya sahibinin her zaman sağlıklı olacağına, genç ve duru güzelliğinin bozulmayacağına, saf güzelliği ile herkesi kendine fanatik bırakıp, büyüleyeceğine yorulur.

Rüyada Melek ve Şeytan Görmek

Kişinin iki fikirli olup, bazen optimist bazen de bir o denli kötümser olduğuna delalet eder. Şeytan ve melek rüya sahibinin hem iyi aynı zamanda fena düşünceleri olduğu demektir.

1

Kaynak: rüyada melek görmek


Bu rüya tabirini paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Copyright © RuyaTabiri.gen.tr - 2022