RuyaTabiri.gen.tr

Ana sayfa » » Rüyada Kırmızı Ruj Sürmek

Rüyada Kırmızı Ruj Sürmek

Rüyada kırmızı ruj sürmek ne anlama gelir? Rüyada ruj satın almak, rüyada renkli ruj görmek, rüyada kırmızı ruj sürmenin psikolojik tabiri neye yorumlanır?

Rüyada kırmızı ruj sürmek

Rüyada kırmızı ruj sürmek ne anlama gelir? Rüyada kırmızı ruj sürmek neye yorumlanır?Rüyada kırmızı ruj sürmek, hanım için iyi bir eş olarak, eşine güzel hareketlerde ve davranışlarda olmasına ve kadın için çekiciliğe ve güzelliğe işarettir. Rüyasında dudağına kırmızı ruj devam eden hanım şayet bekarsa yakın zamanda istediği benzer biçimde birisi ile evlenir ve sevinçli olur. Böyle bir rüya sizi çok sevecek ve hayat boyu size sadık duracak bir eşinizin bulunmasına yorumlanır. Evli bayanlar arasında bu tabir kocaları için geçerlidir. Bir erkeğin dudağına kırmızı ruj sürmesi, kıymet kaybetmesine, itibarsızlaşmasına, kendisinden beklenmeyecek davranışlarda bulunmasına işaret eder. Rüyada ruj devam eden kimse, yeni bir gönül ilişkisine girer; şundan dolayı bu rüya aşık olmaya da yorumlanabilmektedir.

1

Rüyada ruj satın almak

Rüyada ruj satın almak ne anlama gelir? Rüyada ruj satın almak neye yorumlanır?Rüyada ruj alan kişi kişi, hayatında yeni bir sayfa açarak bilhassa özel yaşamında birtakım değişikliklere masraf. Rüyada satın aldığı ruju sürmek, evliler için mekan değişikliğine, hayatlarında gerçekleşecek mühim gelişmelere; bekarlar için mutluluğa, huzura, evlenmeye yada nişanlanmaya işarettir.

1

Rüyada renkli ruj görmek

Rüyada renkli ruj görmek ne anlama gelir? Rüyada renkli ruj görmek neye yorumlanır?Rüyada görülen ruj genellikle rengine bakılırsa yorumlanmaktadır. Kırmızı entrikalarla dolu bir gönül ilişkisine, oldukça fazla âşık olmaya ve sevilmeye yorumlanır. Sarı ruj kısa süreli bir hastalık geçirmeye, soğuk algınlığına ve depresyona; yeşil ruj fıtratınızı değiştirmenize, yeni bir başlangıç yapmanıza, manevi anlamda kendinizi geliştirip dünyevi zevklerden uzaklaşmaya; mor ruj, iş hayatında mühim gelişmelere; mavi ruj, hamileler için güzel bir kız çocuğuna veya bekarlar için yakında evlenip çocuk sahibi olmaya delalet eder.

1

Rüyada kırmızı ruj sürmenin psikolojik tabiri

Rüyada kırmızı ruj sürmenin psikolojik tabiri ne anlama gelir? Rüyada kırmızı ruj sürmenin psikolojik tabiri neye yorumlanır?Rüyasında kırmızı ruj devam eden kişi, çevresine neşe saçan, güler yüzlü, arkadaşları ile iyi geçinen ve çok sosyal, süsüne ve zevkine düşkün, giysiye ve kozmetiğe para harcayan hayat dolu bir kimsedir. Bu rüya iç dünyanızdaki renkliliği, dolu doluluğu ve yaşama sevincini yansıtmaktadır.

1

Kaynak: rüyada kırmızı ruj sürmek


Bu rüya tabirini paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Copyright © RuyaTabiri.gen.tr - 2022