RuyaTabiri.gen.tr

Ana sayfa » » Rüyada Kan İşediğini Görmek

Rüyada Kan İşediğini Görmek

Rüyada kan i̇şediğini görmek ne anlama gelir? Rüyada kan görmek, rüyada i̇şediğini görmek, rüyada kanlı i̇şemek neye yorumlanır?

Rüyada kan i̇şediğini görmek

Rüyada kan i̇şediğini görmek ne anlama gelir? Rüyada kan i̇şediğini görmek neye yorumlanır?Rüyada kan işediğini görmek, zaman zaman hastalıklardan şifa bulmaktır. Bu rüyayı gören eğer ciddi bir rahatsızlığı varsa bundan kurtularak afiyette olur. Bu rüya bazen de uzun bir yolculuğa yorulmaktadır. Rüyayı bulan kişi kendisi için hayırlı olacak bir yolculuğa menfaat yahut hapisteyse özgürlüğüne kavuşur. Rüyada işerken azca miktarda kan gören, küçük çaplı bir para kaybı yaşar. Yine bu rüya hırsızlığa yada insanları kandırmaya da yorulabilmektedir.

1

Rüyada kan görmek

Rüyada kan görmek ne anlama gelir? Rüyada kan görmek neye yorumlanır?Birçok tabirci kan görülen rüyanın bozulduğunu söyler. Fakat bazı alimler bu rüyayı yorumlamıştır. Rüyada görülen kan, haram bir kazanç elde etmeye yada emek vermeden mal toplamaya işaret olabilmektedir. Vücudundan herhangi bir yara olmaksızın kan aktığını gören kişi şayet maddi sıkıntı çekiyorsa feraha kavuşur ve eline çok oranda para geçer. Rüyasında oldukca kan görmek elde edilecek hayır, kazanç ve başarıdır. Rüyasında arka kısımdan gelen pak kan günahlardan arınma, tövbe etme ve doğru yola girmedir.

1

Rüyada i̇şediğini görmek

Rüyada i̇şediğini görmek ne anlama gelir? Rüyada i̇şediğini görmek neye yorumlanır?Rüyada idrarını yaptığını kabul eden fakirse eline geçen para ile zengin olur. Tüccar şahıs bu rüyayı görürse para kaybeder ve emek harcama hayatında bazı kayıplar yaşar. İdrarı tutmak sonrasında bırakmak elinden bir miktar malın kaybolmasına, bazen de iyiliğin yanında fenalık, hayrın yanında şerre işarettir. Ayakta işeyen malını boş işler için israf eder. Zorlukla işemek geçim sıkıntısı ve maddi ihtiyaçtır. İşerken buhar çıktığını görmek, kuvvetli ve kuvvetli bir evlada haiz olmaktır.

1

Rüyada kanlı i̇şemek

Rüyada kanlı i̇şemek ne anlama gelir? Rüyada kanlı i̇şemek neye yorumlanır?Rüyada kanlı bir şekilde işediğini gören kişi ya bir haber alır veya zinaya bulaşır. Bu rüya beklenmedik yerden gelen hayır yada şer olduğu bilinmeyen bir havadistir. Yine işerken kan aktığını gören zorlukla birlikte kolaylığa da ulaşır. Bu rüya, gelecek günlerde yaşanacak sıkıntılara ve bir müddet sonra bu sıkıntılardan kurtulmadır.

1

Kaynak: rüyada kan İşediğini görmek


Bu rüya tabirini paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Copyright © RuyaTabiri.gen.tr - 2022