RuyaTabiri.gen.tr

Ana sayfa » » Rüyada Kadınla Sevişmek

Rüyada Kadınla Sevişmek

Rüyada kadınla sevişmek ne anlama gelir? Rüyada kadınların seviştiğini görmek, rüyada sevişmek, rüyada kadınla sevişmenin psikolojik yorumu neye yorumlanır?

Rüyada kadınla sevişmek

Rüyada kadınla sevişmek ne anlama gelir? Rüyada kadınla sevişmek neye yorumlanır?Rüyada kadınla sevişmek, rüyanın genel durumuna göre farklı şekillerde yorumlanır. Rüyayı gören kişi evli ise ve karısıyla seviştiğini görüyorsa, ailesiyle beraber çok sevinecekleri bir gelişmeye, yeni bir bebek sahibi olmaya, ev almaya yahut aileden gelecek ciddi bir maddi desteğe yorumlanır. Eşiyle seviştiğini kabul eden beyler için hayırlı bir rüyadır. Bekar bir adamın güzel bir kadınla seviştiğini görmesi iş yerinde beklemediği güzel bir terfiye işaret olduğu benzer biçimde, dünyasına yeni girecek bir genç kadını da temsil eder. Çirkin bir hanımla seviştiğini bulan kişi iftiraya maruz kalır. Genellikle kişinin namusuna, kazancına ve ailesine yönelik oldukça kötü lafların ortalıkta dolaşacağına, ferdin ruhsal olarak oldukca etkilenip bir müddet içine kapanacağına da delalettir.

1

Rüyada kadınların seviştiğini görmek

Rüyada kadınların seviştiğini görmek ne anlama gelir? Rüyada kadınların seviştiğini görmek neye yorumlanır?İslami olarak bireyin uygunsuz bazı davranışlarından dolayı uyarı alacağına ve dikkat etmezse bütün düzenini bozacak, iffetine halel getirecek durumlar arasında kalıp, günah işleyeceğine alamet eder. Bekar bir genç kızın kadınların sevişmesini görmesi, ailesi ile alakalı büyük bir sırra vakıf olacağını ve zor durumda kalacağını, evli bir erkeğin bu rüyayı görmesi ise, eşini aldatacağı, iffetsiz bir kadınla tanışacağı, bu ilişki sebebi ile mevcut mutluluğunu bozacağı anlamlarına gelir. Evli bir kadının bu rüyayı görmesi ise, eşinden sakladığı bir duruma, hoşa gitmeyecek işler meydana getirmeye ve gerçek dışı anlatmaya tabir edilir.

1

Rüyada sevişmek

Rüyada sevişmek ne anlama gelir? Rüyada sevişmek neye yorumlanır?Erkeklerin kendilerini bir hanımla sevişirken görmeleri genel olarak yaşanacak iyi gelişmelere ve ticari itibara yorumlanır. Evli bir kadının eşi dışında bir erkekler seviştiğini görmesi ailesini huzursuz edecek bir olaya, bekar bir kadının seviştiğini görmesi kısmetlerinin kapanacağına, bir erkeğin başka bir erkekle seviştiğini görmesi ise oldukça büyük bir belaya bulaşacağına alamettir.

1

Rüyada kadınla sevişmenin psikolojik yorumu

Rüyada kadınla sevişmenin psikolojik yorumu ne anlama gelir? Rüyada kadınla sevişmenin psikolojik yorumu neye yorumlanır?Cinselliğe yönelik bilinçaltında yoğun düşünceler içinde olan ve birtakım isteklerini sürekli bastırmak zorunda kalan kişilerin gördükleri rüyalardandır. Gerçek hayatlarında yaşamak istedikleri cinselliğe yönelik görülen simgesel rüyalardır ve sex güdülerini anlatım eder.

1

Kaynak: rüyada kadınla sevişmek


Bu rüya tabirini paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Copyright © RuyaTabiri.gen.tr - 2022