RuyaTabiri.gen.tr

Ana sayfa » » Rüyada Hastalanmak

Rüyada Hastalanmak

Rüyada hastalanmak ne anlama gelir? Rüyada hastalandığını görmek, rüyada aniden hastalanmak, rüyada hasta olmak, rüyada hasta görmek neye yorumlanır?

Rüyada hastalanmak

Rüyada hastalanmak ne anlama gelir? Rüyada hastalanmak neye yorumlanır?



Rüyada hastalanmak, musibet ve melanet olarak kabul edilir. Rüyayı bulan ferdin yanlışlar ve yanlışlarla dolu geçecek bir süreç yaşayacağına ve istemeden de olsa günahkâr olacağına işaret eder. Rüya sahibinin toplumda itibarının sarsılmasına ve yüzünün kızarmasına neden olacak birtakım işlere gireceğine ve sonradan da rezil bulunduğunu düşünerek çok utanacağına, üzüleceğine ve pişman olacağına yorulur.

Bu rüya bir öteki yandan da rüyayı bulan ferdin, normalde ahiret hayatına kıymet veren, inanan ve onun için çabalayan bir kişiyken kendini dünya hayatına fazla kaptırmış ve inancını boşlamış kimse haline geleceğine rivayet edilir.

1

Rüyada hastalandığını görmek

Rüyada hastalandığını görmek ne anlama gelir? Rüyada hastalandığını görmek neye yorumlanır?



Rüyasında hastalandığını kabul eden bireyin iyi huylarını ve güzel düşüncelerini terk edeceğine, kendini dünya malları edinmeye vereceğine bu nedenle de pek oldukça kişiyi kırıp geçeceğine tabir edilir. Rüya sahibinin kendisinden beklenmeyecek davranışlarda bulunacağına ve böyle işlere gireceğine yorulur.

1

Rüyada aniden hastalanmak

Rüyada aniden hastalanmak ne anlama gelir? Rüyada aniden hastalanmak neye yorumlanır?



Rüyayı gören bireyin gerçekten de asla beklemediği anda yani ansızın sıkıntıya düşeceğine alamet eder. Küçük de olsa rüya sahibini günlük yaşamından alı koyacak bir sıkıntının baş göstereceğine ve rüyayı kabul eden bireyin ancak kendini düşünmek zorunda kalacağına delalet eder.

1

Rüyada hasta olmak

Rüyada hasta olmak ne anlama gelir? Rüyada hasta olmak neye yorumlanır?



Rüyada hasta olmakla, hastalanmak aynı demektir ve benzer biçimde yorumlanır. Rüyayı kabul eden bireyin herkesi hayrete düşürecek ve insanlar tarafından ayıplanmasına niçin olacak bir takım yollara sapacağına, makbul olmayan işler yapacağına ve dinin buyruklarını çiğnemiş olacağına işaret eder.

1

Rüyada hasta görmek

Rüyada hasta görmek ne anlama gelir? Rüyada hasta görmek neye yorumlanır?



Rüyada hasta görmek uğursuzluk, şanssızlık ve kısmetsizlik olarak kabul edilir. Rüyayı kabul eden bireyin karşısına çıkacak engellere ve aksiliklere tabir edilir. Rüya sahibinin kendisini çok mutsuz ve fena hissetmesine niçin olacak bir ekip fena olayların yaşanacağına ve tatsız durumların ortaya çıkacağına rivayet edilir.

1

Kaynak: rüyada hastalanmak


Bu rüya tabirini paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Copyright © RuyaTabiri.gen.tr - 2022