RuyaTabiri.gen.tr

Ana sayfa » » Rüyada Göktaşı Düştüğünü Görmek

Rüyada Göktaşı Düştüğünü Görmek

Rüyada göktaşı düştüğünü görmek ne anlama gelir? Rüyada göktaşı görmek, rüyada gök yüzünde olduğunu görmek, rüyada göktaşı düştüğünü görmenin psikolojik tabiri neye yorumlanır?

Rüyada göktaşı düştüğünü görmek

Rüyada göktaşı düştüğünü görmek ne anlama gelir? Rüyada göktaşı düştüğünü görmek neye yorumlanır?Rüyada göktaşı düştüğünü görmek, bir musibete yada belaya işarettir. Göktaşı düşmüş olduğu yerde zarar meydana getirmişse veya can kaybı olmuşsa oluşacak musibetin büyük olacağını ve ancak sizi değil başkalarını da etkileyeceğini gösterir. Rüyada göktaşının düşmesi ara sıra de heyecan duyacağınız bir haber almaya, herkesi sevindirecek büyük bir gelişmeye şok olacağınız bir hadiseye yorumlanır. Rüyada göktaşının zarar vermemesi, bir vehamet atlatacağınız demektir. Sizden kaynaklanmayan bir durumdan ötürü sıkıntı yaşamaya, çok hızlı bir halde ilerlemeye ve büyük bir makam sahibi olmaya, bireyin başına gelecek güzel hadiselere de işaret edebilmektedir.

1

Rüyada göktaşı görmek

Rüyada göktaşı görmek ne anlama gelir? Rüyada göktaşı görmek neye yorumlanır?Rüyada görülen göktaşı, mühim bir vaka, sizi etkileyecek bir hadise ve yakında ortaya çıkacak önemli bir haber anlamlarına gelir. Rüyada bir göktaşının dünyadan geçip gitmesi, şehrinize gelecek önemli bir isme, meşhur ve şöhret sahibi bir insanla karşılaşmaya yada sizi ziyaret etmesine yorumlanır. Rüyada kendisini göktaşının üstüne çıkmış olarak kabul eden kişi, büyük bir üne haiz olur. Bu rüya ara sıra de mevkice yükselmeye, kişinin iş hayatında mutlu olacağı yeni gelişmeler yaşamasına, zenginliğe ve mal mülk elde etmeye yorumlanır.

1

Rüyada gök yüzünde olduğunu görmek

Rüyada gök yüzünde olduğunu görmek ne anlama gelir? Rüyada gök yüzünde olduğunu görmek neye yorumlanır?Rüyada kendisini gökyüzünde bulan kimse, herkesin gıpta edeceği bir hayata kavuşur. Bu rüya uzun soluklu bir mutluluğa ve sevince, bireyin iş hayatında yüksek bir mertebeye gelmesine, emrinizde çalışacak kişilerin varlığına, dini anlamda derecenizin artmasına ve maneviyatınızın yükselmesine, ahiret hayatında büyük mükâfatlar almaya işaret eder.

1

Rüyada göktaşı düştüğünü görmenin psikolojik tabiri

Rüyada göktaşı düştüğünü görmenin psikolojik tabiri ne anlama gelir? Rüyada göktaşı düştüğünü görmenin psikolojik tabiri neye yorumlanır?Rüyada göktaşı düştüğünü bulan kimse astrolojiye, fantastik ve mistik olana ilgisi olan bir kişidir. Bazen de bu rüya izlediğiniz bir filmden veya okuduğunuz bir romandan etkilendiğinizin göstergesidir. Göktaşı psikolojik olarak ferdin içerisindeki buhranların ve sıkıntıların yansıması da olabilir.

1

Kaynak: rüyada göktaşı düştüğünü görmek


Bu rüya tabirini paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Copyright © RuyaTabiri.gen.tr - 2022