RuyaTabiri.gen.tr

Ana sayfa » » Rüyada Birinin Vurulduğunu Görmek

Rüyada Birinin Vurulduğunu Görmek

Rüyada birinin vurulduğunu görmek ne anlama gelir? Rüyada kendisinin vurulduğunu görmek, rüyada tüfekle vurulduğunu görmek, rüyada vurulan kişinin öldüğünü görmek neye yorumlanır?

Rüyada birinin vurulduğunu görmek

Rüyada birinin vurulduğunu görmek ne anlama gelir? Rüyada birinin vurulduğunu görmek neye yorumlanır?Rüyada birinin vurulduğunu görmek, şayet vurulan şahıs tanıdık bir kimse ise, o şahıs hakkında yapılacak dedikodulara, iftiralara ve ona yapılacak kötülüklere işarettir bu rüya. Bazı tabircilere gore rüyasında birinin vurulduğunu gören kimse o insana karşı iyi muamelede bulunur ve onun sıkıntılarını geçirecek yardımlar yapar. Eğer rüyada vurulan şahıs tanımadık bir kimse ise, rüya sahibinin dikkatli olmasına işaret olan bir rüyadır. Bazen de bu rüya kabul eden kişinin insanlara diliyle eliyle zarar vermesine ve onlara kötülükte bulunmasına delalet olabilmektedir.

1

Rüyada kendisinin vurulduğunu görmek

Rüyada kendisinin vurulduğunu görmek ne anlama gelir? Rüyada kendisinin vurulduğunu görmek neye yorumlanır?Rüyasında vurulduğunu kabul eden kimse ya nefsini öldürerek ahirete yönelip, dünyevi olandan uzaklaşır; ya da kendisine karşı hilekâr bir erkek tarafınca fenalık ulaşır. Bu rüya çevrenizde bulunan, en kısa sürede size zarar vermek için fırsat kollayan arkadaş görünümlü düşmanların varlığına işarettir. Bu nedenle rüyayı bulan kimse dikkatli olmalı, çevresine karşı uyanık davranmalıdır.

1

Rüyada tüfekle vurulduğunu görmek

Rüyada tüfekle vurulduğunu görmek ne anlama gelir? Rüyada tüfekle vurulduğunu görmek neye yorumlanır?Rüyasında tüfekle veya silahla vurulan kimse hiç beklemediği bir yerde ağır zarar görür yada kendisi bir başkasına aynı zararı verir. Bu rüya insanlar içinde sinsice dolaşan ve onlara zarar vermek için pusuda bekleyen, dışarıdan takva sahibi biri şeklinde görünüp aslen özünde kötü olan tehlikeli bir düşmana işarettir. Bu rüyayı kabul eden böyle bir adamın zararını görür yada o kişiyi engelleyerek ondan başka insanların zarar görmesini engeller.

1

Rüyada vurulan kişinin öldüğünü görmek

Rüyada vurulan kişinin öldüğünü görmek ne anlama gelir? Rüyada vurulan kişinin öldüğünü görmek neye yorumlanır?Rüyasında herhangi bir cisimle yaralanan bir kimsenin ölmesi, yakında bütün acılarınızdan ve sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza işarettir. Böyle bir rüya kabul eden kimse eğer sorun içinde yaşıyorsa kısa müddette bu sıkıntılarından kurtularak feraha ulaşır. Bazen de bu rüya insanlar içinde takvası ile öne çıkan, ahlaklı ve iyi bir adamdır. Rüyada vurulup ölmek de dünyevi olandan uzaklaşmaya, ahirete yönelip onun için çalışmaya, kötülüklerden arınmaya işarettir.

1

Kaynak: rüyada birinin vurulduğunu görmek


Bu rüya tabirini paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Copyright © RuyaTabiri.gen.tr - 2022