RuyaTabiri.gen.tr

Ana sayfa » » Rüyada Birinin Kustuğunu Görmek

Rüyada Birinin Kustuğunu Görmek

Rüyada birinin kustuğunu görmek ne anlama gelir? Rüyada kusmak, rüyada bir kabın i̇çine kusmak neye yorumlanır?

Rüyada birinin kustuğunu görmek

Rüyada birinin kustuğunu görmek ne anlama gelir? Rüyada birinin kustuğunu görmek neye yorumlanır?Rüyada birinin kustuğunu görmek, tanıdık bir kimsenin yaptığı bir hatanın veya dediği fena bir sözün bedelini rüya sahibinin ödemesi ve haksızlığa uğraması anlamına gelir. Başka bir yoruma göre rüyasında başkasının kustuğunu kabul eden ferdin itibarında artış olur ve toplum nazarında şanı büyür. Mal sahibi olur ve hayırlı işlerle uğraşır. Rüyasında gücü tükenene kadar kusan birini görmek ise, o ferdin öleceğine veya ölümcül bir hastalığa yakalanacağına işarettir.

1

Rüyada kusmak

Rüyada kusmak ne anlama gelir? Rüyada kusmak neye yorumlanır?Rüyasında kendisinin kustuğunu bulan şahıs fazlaca büyük bir pişmanlık yaşar, herkesten sakladığı büyük bir sırra sahip olur. Genellikle bireyin günahlarının arttığına ve bu yüzden içsel açıdan huzursuz ve zorlu günler geçirdiğine işaret eder. Rüyasında bal kustuğunu bulan kişi işlediği günahlardan dolayı tövbe eder. İnci veya kıymetli bir taş kustuğunu bulan kişi Allah yolunda ilerler ve Kuran okumaya başlar. Süt kustuğunu bulan kimse ise eşinden ve aile üyelerinden güzel, onore edici laflar işitir. Rüyasında kusmuğunda kan gören kişi ise hasılatını artırır ve varlıklı bir yaşam sürer. Farklı yorumlara nazaran, rüyasında kusan kişi haksız biçimde elde edilen hasılatı yada malı sahibine yeniden iade etmek anlamına da gelmektedir. Rüyasında kusan şahıs işlediği tüm günahlardan af diler ve tövbe eder. Rüyada kusmak ferdin fazlaca büyük bir pişmanlık arasında olduğuna yorulmaktadır.

1

Rüyada bir kabın i̇çine kusmak

Rüyada bir kabın i̇çine kusmak ne anlama gelir? Rüyada bir kabın i̇çine kusmak neye yorumlanır?Rüya sahibinin eşinin bir hastalığa yakalanacağına ve bununla beraber haram mal ve paraya haiz olunacağına yorulur. Böyle bir rüyayı kabul eden kimse borçlarına sadık kalmaz ve pek oldukca kişiyi ödemediği borçları sebebi ile zor durumlara düşürür. Eğer zorlanmadan kusuluyorsa, bu ferdin borçlarını ödeyeceğine ve günahlarından da tövbe edeceğine ve yeniden hak yolunda ilerleyeceğine yorulur. Eğer sarhoş bir kimse bir kabın içine kusuyorsa, ailesine ve çocuklarına ehil özeni göstermediği, onların rızkını kendi keyfi için harcadığını ve günah işlediğini gösterir.

1

Kaynak: rüyada birinin kustuğunu görmek


Bu rüya tabirini paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Copyright © RuyaTabiri.gen.tr - 2022