RuyaTabiri.gen.tr

Ana sayfa » » Rüyada Binanın Yıkılması

Rüyada Binanın Yıkılması

Rüyada binanın yıkılması ne anlama gelir? Rüyada yıkılan binanın altında kalmak, rüyada apartman yıkıldığını görmek, rüyada binanın yıkılmasının psikolojik tabiri neye yorumlanır?

Rüyada binanın yıkılması

Rüyada binanın yıkılması ne anlama gelir? Rüyada binanın yıkılması neye yorumlanır?Rüyada binanın yıkılması, büyük bir felaketle karşılaşmak anlamına gelir. Kişinin yaşamı var olanın fazlaca dışında bambaşka bir yöne doğru masraf ve çaresizlik içinde kalınacağına alamettir. İslami yorumuna göre kişi boğazına kadar günaha batmıştır ve pek oldukça kişiye fenalık yapmıştır. Bu yüzden rüya sahibinin yaptıklarının cezasını çekeceğine, başına türlü belalar geleceğine ve fazlaca zor durumlar atlatmak zorunda kalacağına alamettir. Bina yıkılması ferdin kaza atlatacağına ve ölümcül tehlikeler altında kalacağına da delalet eder.

1

Rüyada yıkılan binanın altında kalmak

Rüyada yıkılan binanın altında kalmak ne anlama gelir? Rüyada yıkılan binanın altında kalmak neye yorumlanır?Telafisi olmayan bir kötülükle karşılaşılacağına, kişinin tüm hayatının değişeceğine, fakir ve güçten düşmüş bir kimse olacağına, işyerini kapatacağına, iflas edeceğine, bütün mallarını kaybedeceğine işaret eder. Kişi yıkılan binanın altında kalıp sonrasında da kurtulursa, yaşayacağı olayların etkisinden kurtularak yine ayağa kalkacak ve borçlarını ödeyip işinin başına dönecek anlamına gelir. Bu rüya bununla beraber kişinin münzevi yaşamı yaşayacağına, psikolojik olarak içine kapanıp kimseyle görüşmek istemeyeceği bir duruma düşeceği anlamına da gelir.

1

Rüyada apartman yıkıldığını görmek

Rüyada apartman yıkıldığını görmek ne anlama gelir? Rüyada apartman yıkıldığını görmek neye yorumlanır?Çok katlı bir apartmanın yıkıldığını gören şahıs, bugüne dek biriktirdiği bütün hasılatını boş bir vaat uğruna mahveder ve yanlış yatırımlar yüzünden iflasın eşiğine gelir. Tüm emeklerin boşa gideceğine ve yanlış kimseler, yanlış yatırımlar neticesinde haiz olunan her şeyin kaybedileceğine alamettir. Sıkıntılı bir devre geçiren rüya sahibinin sağlığının da bozulacağını işaret eden rüya, işlerin raydan çıkışına da haber verir ve kişiye dikkatli olması mevzusunda uyarıda bulunur.

1

Rüyada binanın yıkılmasının psikolojik tabiri

Rüyada binanın yıkılmasının psikolojik tabiri ne anlama gelir? Rüyada binanın yıkılmasının psikolojik tabiri neye yorumlanır?Gerçek hayatında başına kaza gelmesinden, depremden ve hayati kazalardan korkan kişilerin tedirgin ruh hallerini simgeler. Binanın yıkıldığını kabul eden kimseler çoğu zaman kendilerini emniyette ve güvende hissetmez, kimselere de basit kolay güvenmezler. Herkese şüpheyle yaklaşan ve sürekli olarak sorgulayan bir karaktere de işaret eder. Bu rüya aynı zamanda deprem tehlikesi atlatmış kişilerin bilinçaltlarından da meydana gelmektedir.

1

Kaynak: rüyada binanın yıkılması


Bu rüya tabirini paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Copyright © RuyaTabiri.gen.tr - 2022