RuyaTabiri.gen.tr

Ana sayfa » » Rüyada Ayak Parmağı Görmek

Rüyada Ayak Parmağı Görmek

Rüyada ayak parmağı görmek ne anlama gelir? Rüyada başkasının ayak parmaklarını görmek, rüyada çocuk ayak parmakları görmek, rüyada ayak parmağı görmenin psikolojik yorumu neye yorumlanır?

Rüyada ayak parmağı görmek

Rüyada ayak parmağı görmek ne anlama gelir? Rüyada ayak parmağı görmek neye yorumlanır?Rüyada ayak parmağı görmek, bireyin tüm işlerine karışan ve genellikle kişiye ilişik sırları başkalarına aktaran birinin varlığına işaret eder. Bu ferdin eve giren çıkan ve aileye çok yakın biri olduğunu ayrım eden rüya sahibinin yüzleşerek bireyin bütün yanlışlarını ona ileteceğine ve aralarının açılacağına da alamettir. Temiz ayak parmakları görmek kişi hakkında iyi konuşmalar yapıldığını, pek fazlaca kimsenin rüya sahibi ile çalışmak istediğini ve iyi kalpli biri bulunduğunu tabir eder. Çirkin ve kirli ayak parmağı görmek ise ferdin bulaşacağı fena işlerden dolayı can sıkıntısı yaşayacağını ancak bu durumun sadece kendisini değil, aile üyelerini de epeyce zor bir duruma sokacağını, bireyin bundan sonraki adımlarında veya davranışlarında ailesinin itimat eksikliğini hissedeceğini bildirir.

1

Rüyada başkasının ayak parmaklarını görmek

Rüyada başkasının ayak parmaklarını görmek ne anlama gelir? Rüyada başkasının ayak parmaklarını görmek neye yorumlanır?Kişinin aydınlanması ve uzun süren uykudan uyanması anlama gelir. Yani bu rüya dostu ve düşmanı ayırt etmek için gereken bir fırsatı bulmak, bu sayede kişiye kimin iyilik ettiğini, kimin arkasından iş çevirdiğini idrak etme şansı benzer biçimde yorumlanır. Başkasının ayak parmaklarını bulan şahıs yaşamına karışan veya işlerini bozmak için uğraşan rakiplerini açık eder ve onların oyunlarını bozarak zekice hamleler yapar.

1

Rüyada çocuk ayak parmakları görmek

Rüyada çocuk ayak parmakları görmek ne anlama gelir? Rüyada çocuk ayak parmakları görmek neye yorumlanır?Henüz temeli yeni atılmış yada atılmak üzere olan işlere işaret eden rüya, sabırlı olarak ve zamanının gelmesini bekleyerek hareket etmek gerektiğine, bireyin istediği hedefe ansızın değil, zamanla, az az ulaşacağını ifade eder. Sevindirici küçük ve güzel haberler almak üzere olunduğunu da bildiren güzel bir rüyadır.

1

Rüyada ayak parmağı görmenin psikolojik yorumu

Rüyada ayak parmağı görmenin psikolojik yorumu ne anlama gelir? Rüyada ayak parmağı görmenin psikolojik yorumu neye yorumlanır?Cinsel açıdan topluma aykırı olan isteklere haiz olmanın, bilinçaltında olmaması ihtiyaç duyulan istekler ve arzulara haiz olunduğunun, aile üyelerine karşı dayanılmaz bir dilek duyulduğunun yada anne babaya karşı aşırı sevgiden ötürü onları kimselerle paylaşmak istememenin kişide yarattığı negatif ruh haline işaret eden bir rüyadır.

1

Kaynak: rüyada ayak parmağı görmek


Bu rüya tabirini paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Copyright © RuyaTabiri.gen.tr - 2022